Paul NewmanI

Paul Leonard Newman

8,7
13 769 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Newman

Top ról:

1. Hud, Syn Farmera
2. Nieugięty Luke
3. Żądło
4. Bilardzista
5. Butch Cassidy i Sundance Kid
6. Droga Do Zatracenia
7. Hudsucker Proxy

Top filmów z udziałem Newmana:

1. Żądło 10/10
2. Hud, Syn Farmera 9/10
3. Bilardzista 9/10
4. Nieugięty Luke 9/10
5. Droga Do Zatracenia 8/10
6. Butch Cassidy i Sundance Kid 8/10
7. Hudsucker Proxy 7/10






boiler5

1.Nieugięty Luke
2.Sędzia z Teksasu
3.Żądło
4.Butch Cassidy i Sundance Kid
5.Empire Falls
:)

boiler5

dla mnie nr jeden to zdecydowanie "Kotka na goracym blaszanym dachu". cudo. I on i Liz Taylor byli niesamowici
a dalej:
2.Butch Cassidy i Sundance Kid
3.Nieugięty Luke
4.Hud,syn farmera
5.Żądło
ale w zasadzie z prawdziwą radością obejrzę wszystko w czym grał, łacznie z Płonącym wiezowcem, choć katastroficznych nie znoszę:)

mmorgan6

no ja Kotki nie obejrzę bo nie cierpię Taylor, dla mnie taka fałszywa jest :)

boiler5

a, no to ja ją lubię, plus lubię na nią patrzeć, bo była przepiękna...ale rozumiem takie osobiste antypatię, ja na przykład nie mogę oglądać Marlona Brando, jakoś mnie odrzuca.

mmorgan6

mnie odrzuca jej życie prywatne, takie śmieszne, amerykańskie, ileś tam ślubów i rozwodów, co do wyglądów...na mnie to nie robi wrażenia czy ładna czy nie, ona jest taka zarozumiała w filmach, pewna siebie, że aż nie chce się jej oglądać. Ja lubię kobiety subtelne i mądre, może dlatego takie odnoszę wrażenie.

boiler5

no może. w sumie ja też najbardziej lubię aktorów, których mam wrażenie,że polubiłabym prywatnie.
A to jaka aktorka wydawała Ci się taka subtelna i mądra? chyba offtop robimy:)

mmorgan6

hmm subtelna i mądra akurat aktorka ok, Danuta Szaflarska w " Pora umierać" chociażby :) ale aktorstwo to nie kwintesencja filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones