Paul NewmanI

Paul Leonard Newman

8,7
13 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Newman

To jest ABSOLUTNY Skandal, że jeden z najwybitniejszych aktorów wszech-czasów jest "tutaj" (nie użyje innych słów) na.... 60 miejscu!!!!!

Szczepan_5

no niestety tak już od dłuższego czasu bywa że bardziej na Topie są aktorzy których możemy codziennie zobaczyć w tv, a tacy stary wyżeracze(w pozytywnym tego słowa znaczeniu) jak uroczy Newman szybko idą w zapomnienie;/chociaż aktualnie TCM uskutecznia coraz więcej zapomnianych filmów z Newmanem.

MrsDean

TCM to najcudowniejszy kanał świata. Od paru tygodni głównie siedzę i oglądam tam filmy z Paulem, chociaż powinnam zająć się czymś kompletnie innym;) Parę lat temu byłam dzieckiem kina lat '90 i poza kojarzeniem z nazwiska znałam go tylko z "Listu w butelce", gdzie stworzył najciekawszą postać w filmie, ba, powiedziałabym nawet, że tylko jemu udało się coś wykrzesać z ckliwych opowiastek Sparksa. Teraz widziałam z nim trochę więcej filmów, ale i tak uważam, że to za mało. Z każdym filmem doceniam coraz bardziej jego talent. Grał naprawdę różne postacie, począwszy od cynicznego detektywa, na zepsutym żigolaku skończywszy. Nie da się nie wspomnieć też o zwalającym z nóg uroku osobistym - chyba nie znam aktora, który mógłby się z Newmanem równać pod względem takiego "luzu" ekranowego. Jutro najprawdopodobniej zobaczę "Harry'ego i syna" i przekonam się, jak Paul sobie radzi po drugiej stronie kamery.
A rankingiem nie na sensu się przejmować. Jak wnioskuję z poprzednich wypowiedzi, Paula niegdyś w ogóle nie było w top100. No cóż, tak jak wielu już przede mną pisało, to tylko ranking popularności.

Ciri94

Nie lubię fejsa ale tutaj jakbym mogła to lajka bym Ci z miejsca dała za tą wypowiedź:)

PS. Cudne profilowe, co on tam trzyma, czy mnie oczęta nie mylą że lewka?!

WhiteDemon

Dziękuję. :)
Nie znam się specjalnie na zwierzakach, ale zdaję się, że ten mały farciarz to faktycznie lwiątko. Będę teraz nieskromna, ale trzeba to powiedzieć szczerze - mój obecny avatar to najbardziej urocze zdjęcie, jakie kiedykolwiek komukolwiek zrobiono. ;D Twoje profilowe oczywiście również jest niczego sobie. :)

Ciri94

Myślę że masz rację tutaj w każdym punkcie, hehe.

Szczepan_5

Każdy ma prawo oceniać, jak mu się podoba, a jak ci nie pasuje - nie zaglądaj tutaj !!!

cOOba

Każdy ma prawo pisać, co mu się podoba, a jak Ci nie pasuje, to po co zaglądałaś/eś do tego tematu?!!!

Szczepan_5

A co Ty się dziwisz, przecież to FW;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones