Paul NewmanI

Paul Leonard Newman

8,7
13 783 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Newman

Podobieństwo

użytkownik usunięty

Czy tylko ja widzę to podobieństwo do Matthew McConaughey? Tak samo jak Kevin Costner do Will Arnett. Jeszcze kilku by się znalazło :)

Nie tylko Ty. Paula i Matthewa wcześniej czułam, Kevina i Willa Ty mi zauważyłeś.

użytkownik usunięty
fly_in_the_jar

Jakby tak się poszukało to sporo tego jest i można niezłą teorię spiskową z tego zrobić :)

Okay, here you are, bez teorii spiskowej but still: Juliette Binoche i Julia Ormond.

fly_in_the_jar

No sama w sumie też mogę się bawić: Brad Pitt i Robert Redford.

użytkownik usunięty
fly_in_the_jar

Mam kolejnych: Adrien Brody i Shia LaBeouf :)

Jeszcze śmiesznie wyszło przy Bradzie i Robercie bo pierwsze zdjęcie u Roberta jest prawie identyczne jak profilowe Brada... ;)

użytkownik usunięty

Ewentualnie jeszcze Edward Norton - cała trójka moim zdaniem podobna.

Andrien i Shia, jak mogłam tego nie zauważyć! Może nie uderzająco ale jednak Ben Barns i Keanu Reeves. Nortona przykleiłbyś do kogo? Do Roberta i Brada czy Adriena i Shia'i? Skoro pytam to chyba w tym miejscu nie koniecznie zauważam podobieństwo, ale każdy inaczej.

użytkownik usunięty
fly_in_the_jar

Z tym Nortonem coś mi się pomyliło :)

W języku polskim nazwiska się odmienia przez przypadki.

Wg mnie to całkowite przeciwieństwa - Paul Newman był bardzo przystojnym mężczyzną, a McConaughey to po prostu odpicowany, opalony i napakowany goguś. Newman miał klasę, urok i wdzięk, o których młodszy kolega może tylko pomarzyć, podobnie jak o talencie aktorskim.

Podobieństwo jest, ale minimalne - w kształcie twarzy.
McConaughey nie ma zbyt klasycznych rysów, nos krzywy i za duży - w przeciwieństwie do Newmana, który miał idealne rysy i proporcje twarzy, do tego te oczy. Co ciekawe, Paul był często mylony z Brando.

mi z '' żądła'' przypomina liama nessona . a najbardziej dla mnie podobni sa młodzi willis i rourke https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&amp ;cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRxqFQoTCNDI7o7N28YCFQUDcwod1qwFCA& url=https%3A%2F%2Fpecovorulrosu.wordpress.com%2Fabout%2F&ei=B4SlVZCpH4WGzAPW 2ZZA&bvm=bv.97653015,d.bGQ&psig=AFQjCNEgG7fdih5onC0iyyKEhe6bkKjjQw&u st=1436996955058110.

użytkownik usunięty
pankiteam

O czym to świadczy? Żyjemy w Matrixie i zostaliśmy zaprogramowani? Reinkarnacja? Przypadek...? ;) Fascynujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones