Paul NewmanI

Paul Leonard Newman

8,7
13 769 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Newman

Z Paulem oglądałem na razie Kotkę, Nieugiętego Luke'a i Żądło. W każdym z filmów jego aktorstwo wbiło mnie w fotel i stąd moje pytanie do znawców jego kariery. Jakie filmy waszym zdaniem powinienem jeszcze obejrzeć, jakie polecacie ?

gapcio62

No cóż ja mogę polecić : Butch Cassidy i Sundance Kid , Nagroda , Płonący Wieżowiec. Ten ostatni będzie w czwartek na tvn 7 o 20 , a więc masz okazję go obejrzeć.....

klejstos31

Dzięki, niedawno widziałem Butcha , kolejna genialna rola, jutro na pewno nie przegapię Płonącego Wieżowca, chociaż jest mecz ale od czego jest nagrywarka. ;)

gapcio62

Fakt. Mistrzostwa będą niekiedy kolidowały z ciekawymi filmami.....Tylko się nie zniechęć bo film jest dość długi , ale myślę że aktorstwo w pełni to zrekompensuje :)

gapcio62

Oprócz filmów, które wymieniliście polecam przede wszystkim:

Długie, gorące lato (1958)
Bilardzista (1961)
Słodki ptak młodości (1962)
Hud, syn farmera (1963)
Ruchomy cel (1966)
Hombre (1966)

W każdym z owych filmów Paul udowadnia, że był i pozostanie jednym z najlepszych aktorów w historii. Facet naprawdę miał talent i mógł zagrać wszystko.

gapcio62

Od siebie dodam jeszcze Werdykt, genialna kreacja.

gapcio62

Od siebie też dodam Kolor pieniędzy, Hudsucker Proxy i Drogę do Zatracenia.

Radzimir_Radzmirowski

Jeszcze oprócz podanych to Naiwniak i Kolor pieniędzy;]nie wie ktoś, gdzie można by obejrzeć/kupić Bilardzistę?

Ratchett

Bardotek jesteś niezastąpiony.

gapcio62

"Między linami ringu" Roberta Wise'a i "Rozdarta kurtyna" Alfreda Hitchcocka!

gapcio62

W Autach Hudsonowi podłożył głosu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones