PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10836}

Ziarnka piasku

The Sand Pebbles
7,4 946
ocen
7,4 10 1 946
Ziarnka piasku
powrót do forum filmu Ziarnka piasku

Nie moglem sie zdecydowac czy obejrzec ten film czy nie? Bardzo lubie Steve'a M. ale jakos malo slyszlem na temat tego filmu, wreszcie nagralem go z Canal+ i odstawilem na polke czekajac na odpowiedni czas. Pewnego dnia obejrzalem dokument

ocenił(a) film na 9
hanish

Pewnego dnia obejrzalem dokument King of Cool i jak bumerang wrocil do mnie film ZIARNKA PIASKU (zaintrygowala mnie informacja ze Steve byl o wlos od otrzymania Oskara za te role).Musze przyznac ze film jest bardzo dobry, ciekawy temat o aspiracji Ameryki do walki o wplywy w Chinach i checi budowania potegi kolonialnej. Watki milosne wplecione w to wszystko, egotyczne widoki, akcja, swietna gra aktorow i nie banalne zakonczenie - to wszystko razem daje nam bardzo apetyczny koktajl! Sam osobiscie wracalem juz do tego filmu 3 razy i caly czas swietnie sie go oglada. Polecam wszystkim fanom Steve'a oraz wszystkim ktorzy lubia dobre kino historyczno-przygodowe.

hanish

Chcialbym obejrzeć jakis dobry film ze Stevenem, czy ten jest jednym z perełek w jego kinowym życiu?

ocenił(a) film na 5
Boro_4

Wg mnie nie film za długi (3h) ciagnie się jak flaki z olejem, zakończenie raczej nudne nie wiem dlaczego się tak zachwycacie tym filmem widoki piękne, klimat filmu jest, wszystkie ujęcia w maszynowni podobaja mi się , Steve ok, ale coś mi sie w tym filmie nie podoba... najlepsza z dotychczasowych rol McQueena z tych ktore ogladałam to Papillon

ocenił(a) film na 8
Boro_4

Większość filmów ze Stefkiem to perełki:-)

hanish

dokładnie, pierwsza połowa lepsza od drugiej , ale zakończenie rekompensuje wszystko...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones