PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6253}

Hudsucker Proxy

The Hudsucker Proxy
7,2 11 093
oceny
7,2 10 1 11093
7,3 15
ocen krytyków
Hudsucker Proxy
powrót do forum filmu Hudsucker Proxy

2/10

użytkownik usunięty

Jedyny plus tego filmu to Newman. Poza tym, strata czasu, nudny, bez polotu, z tragiczną fabułą. Omijać z daleka.

ocenił(a) film na 10

I o to swietny przyklad poziomu wspolczesnej mlodziezy. Film ma blyskotliwy, inteligentny humor, ktorego wiekszosc nastolatkow po prostu nie rozumie. Szkoda tylko ze nie potrafisz zdobyc sie na nutke obiektywizmu. Nie mowie o tym filmie, ale o Twoim rankingu. Przyklad: Pila, Pila III, Piatek Trzynastego przed np. Terminatorem II ??????????? Nie wiem przez jakie okulary ogladales te filmy. Porownywanie kina klasy B to filmow ktore przeszly do historii kinematografii to gruba przesada. Zastanow sie prosze troche nad tym. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
physphd

Jesli Piątek 13 nazywasz kinem klasy B to chyba jeszcze gimnazjum nie sprostales, a w takim wypadku nie mamy o czym rozmawiac, jestes dla mnie ignorantem godnym wlasnie filmu Hudsucker, czyli nudy i żenady. Film jest beznadziejny! Nie dorasta do pięt tym ktore wymieniles we wczesniejszym poscie, a które ja wysoko ocenilem, a ty nie zrozumiales ich.

ocenił(a) film na 10

po prostu film jest zbyt inteligentny dla Ciebie, dlatego Cie nudzi. Do ogladania Piatku 13 nie potrzeba mozgu.

No tak, to przecież C.

użytkownik usunięty

Ten film jest genialny, najwidoczniej za genialny dla Ciebie. Koniec tematu :P

użytkownik usunięty

Film świetny, ale nie dla każdego. Widocznie nie dla Ciebie :P

ocenił(a) film na 9

Przypominam, że rozmawiamy z człowiekiem, który nazwał Leona komedią kryminalną i doszukuje się filozoficznej głębi w Piłach.

W tym filmie trzeba obiektywnie docenić:

- Zdjęcia Deakinsa
- Scenografię
- Grę aktorską nie tylko p. Newmana.


Subiektywnie można, tak jak ja docenić błyskotliwy humor i ciekawą historie .

ocenił(a) film na 10
krzychun

Dziekuje za wsparcie. Szkoda ze jak w kinie pojawia sie cos naprawde ambitnego i odmiennego to wiekszosc krytykuje. Takie filmy niestety robia tylko po kilka na cale dziesieciolecia wiec tym bardziej trzeba doceniac.

ocenił(a) film na 8

film zasługuje na wiecej nawet niż sam dałem (8/10), jego mankamentem jest to, że po kilku razach juz sie trochę nudzi. Ale wielkie brawa za pomysł, zawsze warto zastanowić się nad naszym światem :)

o koleżko radze sie juz wiecej nie udzielac na łamach film web i kupic sobie maskę ,i maczetę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones